afisha-vina

З метою збереження, підтримки  та розвитку українського народного мистецтва у місті Винники вже стало традицією проведення фестивалів-ярмарків народних умільців. Ці заходи користуються популярністю серед винниківчан та гостей, адже історія та назва нашого міста ще з давніх княжих часів тісно пов’язана з виноробством та виноградарством, звідки походить назва нашого міста –  Винники.

9 жовтня 2016 року (з 12:00 до 20:00) у м. Винники проходитиме фестиваль вина і сиру, на якому будуть представлені вина та сирні вироби кращих українських майстрів.

У фестивалі братимуть участь виноградарі та винороби Буковини, Галичини, Закарпаття, Криму, Прикарпаття. Серед наших гостей – «Лицарі Берегівського винного ордену ім. св. Венцела», «Винний підвал сім’ї  Шош», винороби заводу «Котнар» та представники  українсько-американського СП «Чизай». Свято сиру і вина дасть можливість більше довідатися про традиції виноробства у Галичині, культуру сироваріння, продегустувати вина наших гостей, скуштувати найрізноманітніші види сиру та меду. Окрім цього можна буде придбати саджанці різних сортів винограду.

Також у програмі фестивалю: майстер-класи із ковальства та гончарства, розпису по тканині. З 15:00 – театралізовані дійства та концертна програма.

Залишити відповідь