21 червня цього року запрошуємо до Історико-краєзнавчого музею м. Винники за адресою: Винники, вул. Івасюка 5 на звітний концерт народного ансамблю танцю «Святослав» та святковий ярмарок.
Гості свята матимуть змогу придбати сирні вироби відомих господарств: «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» – молочні продукти за швейцарськими рецептами, також буде представлена «солодка» продукція винниківських та вінницьких пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецька кераміка, ковані вироби, вироби з дерева, вишиванки, а також можна буде спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.
Будуть проведені майстер-класи для усіх бажаючих із гончарства, лозоплетіння та малярства на склі.
Після звітного концерту народного ансамблю танцю «Святослав», що розпочнеться о 17 год., винниківчан та гостей міста запрошує на концертну програму з 19 год. гурт «Дриг».
Також під час свята запрошуємо оглянути діючі виставки, які демонструють давні ремесла і етнографію нашого краю за допомогою світлин та експонатів музею.

Залишити відповідь